Architektura 21szego wieku : WZORY Book Launch: EMBEDDED

Dzięki uprzejmości WZORÓW Zdarzenie oznaczające publikację WZORÓW.
Nowa książka Embedded gromadzi autorów, współpracowników, mentorów i konfabulatorów, aby omówić niektóre z najważniejszych problemów, które prześladują współczesną praktykę i dyskurs współczesnej architektury, takie jak postrzegana przepaść między postępującą kulturą projektowania, polityką formy i odpowiedzialnością społeczną.
Impreza odbędzie się w czwartek, 9 lutego, w godzinach: 6: 30-8: 30 PM w Studio-X NYC, 180 Varick St.
Suite 1610, Nowy Jork, NY 10014.
Więcej informacji po przerwie.
EMBEDDED to WZORY.
długo oczekiwana książka, która zastanawia się nad ewolucją, aktualizacją i zakończeniem pewnych linii projektowania i badań materiałowych, sygnalizując początkowe etapy innych.
Współrealizowany przez Marcelo Spinę i Georginę Huljich, te badania i praktyka oparta na współpracy zmierza do przejścia między wyrażeniami cyfrowymi i materialnymi.
Dzięki uznanemu na całym świecie innowacyjnemu podejściu do projektowania i architektury, które łączy zaawansowane obliczenia z rozszerzonym zrozumieniem formy, tektoniki i materiałów, to, co wyróżnia PATTERY, jest nie tylko jego jawna ambicja do materializacji, ale także jakość i zakres realizowanej pracy.
Książka zawiera kolekcję ponad dwudziestu projektów i pism Spiny i Huljicha, wraz z esejami autorstwa Todda Gannona, Marcelyn Gow i Johna McMorrough.
Organizowane przez PATTERNS, Los Angeles
[hasła pokrewne: robopol, hydrosolar kraków, rolety castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: hydrosolar kraków robopol rolety castorama