Architektura i nowoczesne budownictwo – Kohn Pedersen Fox Hosts Wystawa Inauguracyjna: Miasta Nieznane

Dzięki uprzejmości Kohn Pedersen Fox Associates (KPF) Międzynarodowa firma architektoniczna Kohn Pedersen Fox Associates (KPF) ogłosiła inauguracyjną wystawę w nowej przestrzeni galerii w centrum Londynu, uroczystość prac niemieckiego artysty i fotografa architektonicznego Hansa Georga Escha.
Pokazywany w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy, prezentuje wybrane fotografie z Esch.
S.
Cities Unknown.
seria.
Więcej zdjęć i informacji na temat wystawy po przerwie.
Odwiecznie odwiedzając Chiny od 1997 roku, Esch był świadkiem niespotykanego i szybkiego tempa rozwoju tego kraju.
Zafascynowany tym, że miasta takie jak Chongqing, mimo że ma ponad 32 miliony mieszkańców, pozostają praktycznie nieznane w świecie zachodnim, starał się udokumentować szybko rosnące megamiastki w Chinach.
Skupiając swój obiektyw na mniej znanych miastach, takich jak Chongqing, Tianjin czy Shenyang, zamiast skupiać się na znanych metropoliach, takich jak Pekin czy Szanghaj, Esch oferuje wyjątkowe spojrzenie na najbardziej zaludniony kraj na świecie.
Dzięki uprzejmości Kohn Pedersen Fox Associates (KPF) Seria jest jednak czymś więcej niż tylko dokumentacją.
Nieznanego.
miasta republiki ludowej – jest to także uwodzicielska manifestacja epickiej ambicji i władzy narodu.
Uderzające zespoły wielkoformatowych miejskich fotografii wyglądają tak, jakby zostały wykonane w locie, a widzowie stają w zakłopotaniu linii, wystawiając je na szereg różnych wizualnych wrażeń.
Dzięki uprzejmości Kohn Pedersen Fox Associates (KPF) Paul Katz, Dyrektor Zarządzający KPF, powiedział: Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaprezentować pracę HG Esch na pierwszej wystawie w naszej nowej londyńskiej galerii.
Efektowne zdjęcia Escha przedstawiają złożoność Chin i niezwykły rozwój miast w ciągu ostatnich 15 lat.
Jest to szczególnie interesujące dla nas, ponieważ KPF znajduje się w czołówce ruchu gęstości zaludnienia w ciągu ostatnich trzech dekad, zapewniając projekty dla najbardziej progresywnych i złożonych projektów, czy to całkowicie nowych, zrównoważonych miast czy super wysokich wież.
Dzięki uprzejmości Kohn Pedersen Fox Associates (KPF) Wystawa będzie czynna do 16 marca na 7a Langley Street, Londyn, WC2H 9JA.
Galeria będzie otwarta dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.
.
Hans.
Georg Esch
[przypisy: anna kociuga, piwowin, rojoland ]

Powiązane tematy z artykułem: anna kociuga piwowin rojoland