Architektura: Port lotniczy Abu Zabi / KPF

Dzięki uprzejmości KPF Nowy Terminal Terminalu Międzynarodowego na lotnisku w Abu Dhabi został zatwierdzony przez Radę Wykonawczą w Abu Zabi.
W ramach planu generalnego, zaprojektowanego przez Kohn Pedersen Fox Associates (KPF), terminal jest pomyślany jako brama do miasta.
Konstrukcja tworzy duże, nieskrępowane wewnętrzne strefy, które poprawią wrażenia pasażera i mogą dostosować się do wymagań przemysłu w długim okresie czasu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Po rozpoczęciu robót ziemnych na miejscu, zostanie teraz wyznaczony wykonawca, który rozpocznie prace związane z budową kompleksu terminali.
Decyzja o zatwierdzeniu kompleksu terminali ma kluczowe znaczenie dla umocnienia pozycji Abu Dhabi jako węzła komunikacyjnego i turystycznego.
Inne zatwierdzone programy, takie jak projekty kulturalne na wyspie Saadiyat, są również integralną częścią tej strategii.
Architekci są podekscytowani zatwierdzeniem, które umożliwia im przejście do przodu w realizacji tego ważnego elementu infrastruktury.
Kompleks terminali został zaprojektowany jako część niezapomnianych wrażeń dla milionów pasażerów, którzy będą go używać każdego roku.
Dzięki uprzejmości firmy KPF Unikalnie zaprojektowane, długie przęsła wspierają wysoki dach i osiągają 50 metrów w najwyższym punkcie.
Odwrotnie, wewnętrzna skala hali odlotów nadaje budynkowi otwartość, która pozwala na znaczącą łączność pomiędzy krajobrazem zewnętrznym a przestrzenią mieszkalną wewnątrz budynku.
Kompleks terminali został zaprojektowany do obsługi Abu Dhabi i Etihad Airways w XXI wieku i jest kluczowym motorem gospodarki i rozwoju ZEA w nadchodzących dziesięcioleciach.
Dzięki uprzejmości KPF The Midfield Terminal Complex jest integralną częścią planu Abu Dhabi 2030, ram dla przyszłego rozwoju Emiratu i przewidywanego wzrostu liczby ludności.
Ostateczna pojemność przekroczy 50 milionów podróżnych i 2 miliony ton ładunku rocznie.
Dzięki uprzejmości KPF
[hasła pokrewne: siódme niebo namysłów, castorama wrocław korona, elmat rzeszów ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama wrocław korona elmat rzeszów siódme niebo namysłów