Budownictwo wczoraj i dzis : AIA ogłasza nowe partnerstwo na rzecz dalszej pomocy w przypadku katastrof i odbudowy wysiłków

Amerykański Instytut Architektów (AIA) i Architektura dla Ludzkości ogłosiły swoje nowe partnerstwo strategiczne w celu koordynowania rzecznictwa, edukacji i szkoleń, które pozwolą architektom bardziej zaangażować się w pomoc społecznościom w przygotowaniu, udzieleniu odpowiedzi i odbudowie po katastrofie.
Nowe partnerstwo będzie opierać się na dobrze ugruntowanych, prowadzonych przez wolontariuszy programach reagowania na katastrofy każdej organizacji, co pozwoli na zwiększenie zasobów, programów i edukacji, aby dotrzeć do większej grupy członków, specjalistów i społeczeństwa.
.
Zbyt wiele społeczności zmaga się po katastrofie z problemami związanymi z ciągłym bezpieczeństwem i rentownością ich zbudowanego środowiska.
powiedział Robert Ivy, FAIA, EVP / Chief Executive Officer AIA.
.
To partnerstwo z architekturą dla ludzkości pomoże architektom na całym świecie zdobyć narzędzia, szkolenia i zdolności przywódcze, aby wnieść znaczący wkład, gdy ich społeczność będzie ich najbardziej potrzebować.
Jesteśmy podekscytowani współpracą z AIA i jej członkami, aby pomóc społecznościom w odbudowie życia i środków do życia.
powiedziała Kate Stohr, współzałożycielka Architecture for Humanity.
– Architekci są najbardziej potrzebni, gdy dojdzie do katastrofy.
Zbyt często reakcja na katastrofę nie jest w stanie w pełni zaspokoić długoterminowych potrzeb odbudowy społeczności.
Szkoląc architektów, aby współpracowali ze społecznościami, możemy pomóc przyspieszyć przejście z reakcji kryzysowej na długoterminową odbudowę.
Pierwszym punktem programu nowego partnerstwa będzie opracowanie programu dotacyjnego, który będzie oferowany lokalnym komponentom i rozdziałom.
Dotacje pomogą członkom funduszy współpracować z lokalnymi agendami rządowymi w zakresie planowania, szkolenia i innych krytycznych inicjatyw, które lepiej przygotują społeczności do katastrof.
Odniesienie: AIA, Architecture for Humanity
[hasła pokrewne: u adasia legionowo, elmat rzeszów, wrzos łukęcin ]

Powiązane tematy z artykułem: elmat rzeszów u adasia legionowo wrzos łukęcin