Budownictwo wczoraj i dzis : Architekci są, robią i / lub nie robią

Architekci nie są zabawni Architekci nie łowią Architekci nie rozumieją aksamitów Architekci nie polują, robią dziób Architekci nie widzieli.
Dwóch i pół mężczyzn.
Architekci kochają Charliego Sheena, nie było go.
Apocalypse Now Architekci są przeciwni dzielonym poziomom Architekci nie lubią słowa tradycyjny .
Architekci nie wkładają kawałków baca do swoich sałatek Architekci wolą blondynki, lub stali Architekci nie zalecają tego, że architekci noszą czarne, chyba że jest gorąco, a następnie noszą czarne Architekci nie potrzebują widzieć harmonii, aby zrozumieć harmonię Architekci wolą tagliatelle od penne Architekci nie dbają o leczenie kaczek, foie gras jest po prostu smaczny Architekci nie są odpowiedzialni Architekci nie wierzą, że nie podobała ci się ta opcja projektowania Architekci nie pamiętają, gdzie byli, kiedy usłyszeli o Elvisie.
Śmierć, myślę, że byli w toalecie Architekci nie pamiętają, kiedy ostatnio byli naprawdę zadowoleni Architekci zakładają, że mogliby grać na prostym basie, jeśli tylko o tym pomyślą Architekci nigdy nie nosili różowych Architekci zbierają pióra i kurz Architekci zawsze będą chichocząc, jeśli powiesz, włóż na to ptaka.
Architekci nie chcą wstawać rano Architekci myślą globalnie, ale działają lokalnie.
.wait, przepraszam, to hipisi Architekci myślą, że ich praca będzie ich reprezentować.
.., mogą być w błędzie.
Architekci wyjaśnią to później, ale nie będzie Architekci Add Service mogliby lepiej zrobić, gdybyś dał im trochę więcej czasu Architekci nie są bardzo wygodne z tym Architekci spróbują wyjaśnić, dlaczego to powinno być ważne dla Ciebie Architekci są zmęczeni twoje gówno też Architekci słyszą, co mówisz, ale mylisz się z powodu tego, co nie jest dla ciebie ważne.
tak jak Ty, {Coffee with an Architect} zdjęcia pochodzą z fotografowania roel1943 na Flickr (używane na licencji Creative Commons)
[hasła pokrewne: wrzos łukęcin, elmat rzeszów, rojoland ]

Powiązane tematy z artykułem: elmat rzeszów rojoland wrzos łukęcin