Magazyn architektoniczny : Nowe muzeum designu / John Pawson, OMA, West 8, Arup

Wizualizacja Alexa Morrisa John Pawson, OMA, West 8 i Arup zostali zaproszeni do zaprojektowania The New Design Museum w Londynie.
Ich projekt może pomieścić do 500 000 odwiedzających rocznie.
Znany ze swojego doskonałego złożonego hiperbolicznego parabolicznego dachu miedzianego, zaprojektowanego przez architektów jako symbol namiotu w parku, jest uważany przez English Heritage za drugi najważniejszy nowoczesny budynek w Londynie, po Royal Festival Hall.
Plany wprowadzenia nowego projektu zostaną ukończone do 2014 roku.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
W tej chwili obecny budynek jest w bardzo złym stanie, ale przy pełnym wsparciu burmistrza Londynu Borisa Johnsona, Conrana, dyrektora Muzeum Deyana Sudjicia i jego Powierników już podnieśli 60% z 53 milionów ( .
44,5 miliona) potrzebnych do całkowitego budżetu wynoszącego około 95 milionów (.
80 milionów), od trustów, fundacji i osób fizycznych.
.
Alex Morris Wizualizacja Nowe muzeum potroi ilość przestrzeni, jakie Sudjic ma, przekształcając dawny instytut w sposób, który pozwoli mu pokazać całą jego kolekcję, i będzie o wiele szerszy niż pierwszy dom w latach 80-tych w starej kotłowni Muzeum V & A, w którym nie było miejsca na dalszą ekspansję.
.
Luke Hayes Architekt John Pawson, znany ze swojej rygorystycznie prostej architektury, przekształca ogromną salę centralną Instytutu w betonową muszlę z wielopoziomowymi przestrzeniami wystawowymi (w jej czasach przechodzącymi z Imperium do Wspólnoty Narodów) połączonymi chodnikami, która ma pewna jakość w centrum handlowym.
.
Luke Hayes Aby upiększyć tę.
Prawdziwą ikonę.
powojennego brytyjskiego modernizmu używa on betonu z lastryko, twardego drewna, a także materiałów pochodzących z recyklingu z istniejącego budynku.
[przypisy: polcab, rojoland, piwowin ]

Powiązane tematy z artykułem: piwowin polcab rojoland