Ze swiata architektury – Kolegium uczelni Erasmus University / Erick van Egeraat

Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat Projekt nowego projektu mieszkaniowego Erasmus University College autorstwa Ericka van Egeraata składa się z pięciu pięter i mieści salę wykładową, czytelnie, pokoje nauczycielskie i biura dla pracowników EUC.
Położona przy Nieuwe Markt w centrum Rotterdamu, ta nowa koncepcja uniwersytecka zostanie wdrożona w byłym budynku biblioteki z 1923 r., W którym obecnie mieści się Muzeum Edukacji.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Po intensywnych studiach zleconych przez miasto Rotterdam i Uniwersytet Erazma w Rotterdamie, budynek dawnej gminy miejskiej w celu wybrania odpowiedniego budynku na siedzibę EUC, pomnika miejskiego z 1923 r., Został wybrany na siedzibę przyszłej EUC.
Projekt, wykonany przez Ericka van Egeraata, pokaże oryginalne cechy budynku.
Projekt będzie lekki i świeży, nowoczesny wydział edukacyjny w zadziwiającym zabytku.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat Wewnątrz budynku nowe atrium będzie rozciągać się od parteru aż do nowego szklanego dachu.
Atrium zapewni wnętrzu budynku światło dzienne i nowe centralne palenisko.
Aby zachować wartość historyczną, przywrócone zostanie oryginalne bogate wnętrze z autentycznym marmurem i oryginalnym witrażem.
Nowy budynek będzie wspaniałym atutem dla Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie i Rotterdamu.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat Projekt Erasmus University College pasuje do wcześniejszych projektów Erick van Egeraat, w których nacisk kładziony jest na zwiększanie jakości zagadnień związanych z miastem wewnętrznym.
Przewidywana data rozpoczęcia budowy w lipcu 2012 r.
I realizacji budynku we wrześniu 2013 r.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat
[podobne: castorama wrocław korona, robopol, chmara developer ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama wrocław korona chmara developer robopol